NELER YAPARIZ

Neta tasarım ekibi olarak, Proje yönetim çözümleri olarak adlandırdığımız bir çok alanda hizmet sunmaktayız.

Gerekli teknik yeterliliğe sahip olan NETA Tasarım, müşteri istekleri doğrultusunda proje kapsamındaki tüm mühendislik, imalat, inşaat, tedarik, mekanik montaj, elektrik & enstrümantasyon, devreye alma(EPC) faaliyetlerini anahtar teslim esasına göre yerine getirebilmektedir.

Petrol Terminalleri

Tanker Dolum Tesisleri

Tank Çiftlikleri

Fabrika İnşaatları

Fosfat & Kataforez Kaplama Tesisleri

Gübre Fabrikaları

Boyahane Tesisleri

Çelik ve Betonarme Köprüler

Çelik Viyadükler

Rafineri Tesisleri

Kömür Santralleri

Doğalgaz Çevrim Santralleri

Rüzgar Enerji Santralleri RES

Güneş Enerji Santralleri GES

 • Borulama Tasarımı

  Web tasarımında dünya standartlarında çalışıyoruz. *Hazır tema kullanmıyor ve yalnızca şirketinize özel çalışmalar yapıyoruz. *Bu hazır bir temadır.

 • Web

  Web tasarım alanının yanında, isteğiniz doğrultusunda yalnızca tema bazlı çalışarak mobil ve web arayüzleri geliştiriyoruz.

 • Mobil Uygulama

  İzmir'de mobil uygulama alanındaki çalışmalarımız ile firmanızın tanıtımı, stok kontrolü, e-ticaret gibi bir çok farklı alanda ürünler geliştiriyoruz.

 • SEO Çalışması

  Geçmiş zamanlardaki çalışmalarımız sayesinde edindiğimiz tecrübelerimiz ile firmasızın Google'da üst sıralarda yer almasına yardımcı oluyoruz.

 • Sosyal Ağ Yönetimi

  Sosyal ağlardaki firma hesaplarınızı kontrol etmekte zorlanıyor musunuz? Neta tasarımın ekibi olarak yükünüzü hafifletmeye hazırız.

 • Google Adwords

  Google Adwords yönetimi ile ücretli olarak çıkacağınız reklamları sizin için en uygun şekilde yapılandırıyor ve yönetiyoruz.